Головна

Сервіси


Ми піклуємося про задоволення ваших клієнтів. Ми допомагаємо нашим Партнерам розробити найкращу стратегію обслуговування споживачів з метою підвищення ефективності при оптимальних витратах.

Про наші успіхи краще за все свідчать наші досягнуті показники якості (більше 92%), а також FCR, що складає понад 90%. Ми повністю інтегруємо нашу організацію у Вашу систему управління клієнтським сервісом, процеси і стандарти. Якщо Ви знаходитесь на початковому етапі, ми будемо раді запропонувати програму обслуговування клієнтів, яка відповідає Вашим вимогам та бізнес-цілям.

Важливі послуги для ваших клієнтів. Ми надаємо весь спектр послуг, що підвищують цінність вашого бізнесу для ваших клієнтів:

 • Багатоканальна підтримка клієнтів, у тому числі телефон, електронна пошта, чат, соціальні мережі
 • Підтримка основних іноземних мов
 • Комплексна система забезпечення якості
 • Консультативна підтримка з основних питань клієнтського сервісу
 • Інфраструктура, що швидко масштабується та ефективна організація
 • Підтримка в форматі 365/7/24 та адаптивний/гнучкий графік
 • Конкурентний рівень витрат
IMG_0883=

Комплексне вирішення для бек-офісних операцій. Ми  адаптуємо наші бек-офісні вирішення до Ваших процесів та стандартів. Якщо Ви знаходитесь на початковому етапі ми будемо раді надати консультаційні послуги та підтримку в розробці і вдосконаленні основних бек-офісних процесів, які найкраще відповідають Вашим вимогам меті та бізнес-цілям.

Ми маємо досвід підтримки всіх основних бек-офісних процесів в індустрії подорожей та туризму:

 • Підтримка процесів бронювання, відміни рейсів та зміни маршруту
 • Обробка претензій та забезпечення компенсаційних виплат
 • Послуги з аналізу он-лайн платежів з метою запобігання шахрайства
 • Забезпечення сплати пасажирами додаткових послуг
 • Послуги В2В в індустрії подорожей та туризму для наших партнерів

Ми раді допомогти Вам підвищити ефективність Вашого  бізнесу  за допомогою:

 • Кваліфікована та цілеспрямована команда
 • Інфраструктура, що швидко масштабується та ефективна організація
 • Підтримка в форматі 365/7/24 та гнучкий графік
 • Конкурентний рівень витрат
IMG_0973=

Ми маємо акредитацію IATA, що дає нам можливість забезпечувати повний спектр послуг GDS для Вашого   бізнесу. Ми маємо всі можливості для швидкого надання GDS послуг, що потребує Ваш бізнес.  Ми використовуємо  основні платформи GDS, у тому числі Amadeus і Galileo. Працюючи з основними гравцями індустрії авіаперевезень протягом багатьох років наша команда GDS набула значний досвід та компетенції в цій сфері.

Інтегровані рішення GDS. Ми повністю інтегруємо наш  GDS сервіс у Ваші  бізнес-процеси. Якщо Ви знаходитесь на початковому етапі, ми будемо раді надати Вам консультаційні послуги та підтримку у вдосконаленні основних GDS бізнес-процесів, які найкраще відповідають Вашим вимогам та бізнес-цілям . Якщо вaше агентство,  не має акредитації IATA, ми надамо Вам PCC, що буде підключений до Вашої системи онлайн-бронювання.

Наша команда GDS має все необхідне для виконання всього спектру GDS послуг у сфері авіаперевезень, а саме: продаж квитків, послуги по внесенню змін після продажу, забезпечення виконання політики ціноутворення, тощо.

Ми раді допомогти Вам підвищити ефективність Вашого бізнесу за допомогою:

 • Кваліфікованої та цілеспрямованої команди
 • Інфраструктури, що швидко масштабується та ефективної організації
 • Підтримки формату 365/7/24 та гнучкого графіку
 • Конкурентного рівня витрат

Чому Україна


Україна – одна з найбільших країн Європи з населенням понад 40 мільйонів людей. Українці посідають 4-е місце за рівнем освіти у світі. Щороку десятки тисяч молодих спеціалістів отримують дипломи у більш ніж 800 закладах вищої освіти.

Україна – батьківщина багатьох видатних людей, таких як Тарас Шевченко і Микола Гоголь; Ігор Сікорський – видатний авіаконструктор пасажирського літака «Ілля Муромець», трансатлантичного гідроплана, серійного гелікоптера одногвинтової схеми; Олег Антонов – радянський літакобудівельник, один із провідних авіаконструкторів; Андрій Шевченко – футболіст; та брати Віталій та Володимир Кличко – боксери, чемпіони світу з боксу у важкій вазі (перші чемпіони світу з боксу у важкій вазі з усього колишнього СРСР).

Україна посідає перше місце у світі за кількістю розробників С++ і Unity3D  і друге за кількістю розробників JavaScript, Scala, і Magento. Відомо, що 78% працівників IT сфери володіють англійською на рівні  upper-intermediate.

Україна – центр аутсорсингу Європи і стабільно є однією з ТОП-25 рейтингу Global Services Location Index, GSLI, який оцінює аутсорсинговий потенціал за 38 показниками. Україна завжди славилася якісною освітою у технічній сфері. Усі IT організації докладають зусиль до створення освітніх проектів для студентів шкіл та університетів. Ще нещодавно Україна була відома своєю важкою промисловістю і сільським господарством, але на перше місце вийшли IT та послуги для бізнесу, і зараз Київ та інші міста стали міжнародними аутсорсинговими центрами, що спеціалізуються на IT та послугах для бізнесу.

У 2018 українські IT підприємства з’явилися у топ-позиціях багатьох впливових міжнародних рейтингів. Україна виділяється великою кількістю IT спеціалістів. IT індустрія посідає третє місце після сільськогосподарської промисловості та металургії. Український IT сектор нараховує близько 100,000 працівників, 50,000 з яких – розробники програмного забезпечення. В Україні існує понад 1,000 IT компаній. Більш ніж 100 міжнародних технологічних компаній мають науково-дослідницькі лабораторії в Україні.

Територіально Україна повністю розташована в Європі і є найбільшою її країною. Україна має помірний клімат, за винятком південного берегу Криму, де панує субтропічний клімат. Українська розгалужена мережа авто-, залізничних, повітряних та морських сполучень, а також вигідне географічне розташування, робить країну важливим транзитним коридором для торгівлі з Європою, Азією та Середнім Сходом.

Готельний бізнес добре розвинений в Україні. Багато міжнародних готельних мереж, таких як Hilton, Hyatt Regency, InterContinental, Fairmont Grand Hotel, Radisson Blu Hotel, Premier Palace мають представництва у головних містах. Куди б ви не пішли, ви будете оточені українською гостинністю.

Україна займає 8 місце серед 10 країн світу з найбільш швидкісним інтернетом. Рівень інтернет-покриття в Україні становить 93,4%. Україна створила власний повітряний простір з ЄС. В країні розташовано 23 головні аеропорти, 12 з яких мають міжнародне значення. Міжнародне морське сполучення головним чином забезпечується портом в Одесі.

Україна – це дивовижне поєднання гарних традицій і сучасних європейських трендів, а також найдоступніший туристичний напрямок в Європі. Чарівні та різноманітні пейзажі і багата культурна спадщина залишать незабутні враження для всіх, хто відвідує Україну. Ви маєте у вашому розпорядженні усе для незабутнього відпочинку в Україні. Ви можете неспішно прогулюватись містом по автентичних місцях і смакувати національну кухню у нових ресторанах із дружнім та професійним персоналом. Також, у вас є можливість прокачати свої скіли у стрільбі у найбільшому тирі Європи. Одна з найбільш приголомшливих речей, які ви можете зробити у Києві, – покататися на справжньому танку!

Українська мова вважається другою найбільш мелодійною мовою після італійської, а кухня – однією з найбагатших на планеті. Борщ і вареники є найбільш відомими українськими традиційними стравами.

Київ та Одеса, безсумнівно, є серцем нічного життя в Україні. Тут можна проводити час танцюючи, познайомитись з новими та цікавими людьми, влаштувати свою вечірку, банкет, фуршет або корпоративне свято.

Контакти


Київ
вул. Cумська 1,
+38 044 359 05 10

Вінниця
вул. Мури, 18
+38 067 108 44 50

Бізнес контакти 
bd@aviacontact.com

Медіа контакти
mc@aviacontact.com